Новини » Політика Читать эту новость на русском

Вступ України до НАТО не на порядку денному, - Резніков

Фото з відкритих джерел

Міністр вважає необхідним виконувати "домашнє завдання"

Питання вступу України до НАТО наразі не стоїть на порядку денному. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков, передає "РБК-Україна".

Водночас міністр вважає, що наша держава повинна й надалі виконувати всі умови для інтеграції. "Прийняття рішення про вступ України в НАТО може бути тільки при консенсусі країн Альянсу. Це буде політичне рішення. На сьогодні прийняття такого рішення на порядку денному не стоїть. Але це не означає, що ми маємо забувати про приписи Конституції, що нашою метою є вступ в НАТО", - сказав урядовець.

Також він зазначив, що вступ до НАТО - це питання не лише безпеки, але й розвитку демократії та економіки. За його словами, Україна й надалі має здійснювати реформи, аби бути готовою до вступу в будь-який момент.

"Не тільки заради безпекової складової. НАТО не є військовим союзом, це питання розвитку демократії, економіки, гуманітарних питань. Тому наша задача робити реформи, робити домашнє завдання, щоб бути де-факто готовими до вступу в НАТО, а політичне рішення рано чи пізно буде прийняте", - висловився Резніков.

Новини за темою: Україна повністю готова до вступу в НАТО, - Залужний

Нагадаємо, не так давно міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що процес інтеграції України в НАТО наразі не має визначеності та чіткості. Тоді він зазначив, що інтеграція не може бути безкінечною.