Всі звинувачення проти Віктора Медведчука повинні бути зняті, - ОПЗЖ

"Опозиційна платформа - За життя"

В "Опозиційній платформі - За життя" заявили, що всі звинувачення проти голови політради партії ОПЗЖ, народного депутата Віктора Медведчука повинні бути зняті. Відповідну заяву розміщено на сайті політсили. 

Наводимо її текст дослівно:

Київський апеляційний суд відмовився задовольнити бажання Офісу Генерального прокурора взяти під варту голову Політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука. Владі не допомогли ані відкритий тиск, ані конвульсійний пошук хоч якихось свідчень винуватості опозиціонера. Кожне нове публічне слухання викриває брехливість і фальш всіх звинувачень.

Після повного провалу прокурорів суд мав звільнити Віктора Медведчука. Те, що цього не сталося, тільки підтверджує замовний і відверто політичний характер розв'язаного проти нього судового цькування.

Навіть опинившись в ролі голого короля, влада продовжує копати собі яму. Вона не бажає звертати зі шляху репресій і визнавати свої помилки. Страх перед публічним викриттям і перед опозицією штовхають Зе-команду на подальші порушення громадянських прав і руйнування української демократії.

"Опозиційна платформа - За життя" вимагає від влади негайно звільнити Віктора Медведчука з-під арешту. Настав час визнати свою ганебну поразку і припинити знущання над Конституцією та законами. Брехня і фальсифікації у "справі Медведчука" вже підірвали довіру до правоохоронної системи та завдали величезної шкоди репутації України на міжнародній арені.

Ми оцінюємо рішення Апеляційного суду від 21 травня як важливу перемогу правди і крок до відновлення справедливості стосовно Віктора Медведчука. Ми продовжуємо боротьбу зі свавіллям влади. Будемо добиватися повного зняття обвинувачень, публічних вибачень від Генеральної прокуратури України, СБУ та Ради національної безпеки і оборони. Покарання всіх ініціаторів протиправних дій проти ОПЗЖ – єдиної політичної сили, яка, незважаючи на гоніння, відстоює інтереси українського народу.