Воєнного стану через загрозу вторгнення Росії не буде, - Офіс президента

Главком

У Зеленського зауважують, що наразі Україна справляється і без такого стану

В Україні не запроваджуватимуть воєнний стан на тлі загрози вторгнення Росії. Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк у коментарі "РБК-Україна".

"Україна обороняється вже не перший рік без такого специфічного політико-юридичного стану, як воєнний стан. І не вважаємо за потрібне застосовувати його зараз - навіть на тлі наявної інформації про загрозливу військову активність на території Росії поблизу наших кордонів", - висловився Подоляк.

Водночас він зазначив, що Україна закликає російську сторону перенаправити кошти, які витрачаються на підтримку загроз сусіднім державам і Європі, на соціальну підтримку своїх громадян.

Нагадаємо, нещодавно в ЗМІ з'явилася інформація, що розвідка США відкрила плани Росії щодо можливого вторгнення в Україну. Повідомлялося про можлива атаку з тимчасово окупованого Криму, через кордон з Росії та через Білорусь. 

Новини за темою: Загроза військового вторгнення РФ в Україну існує, - Кулеба

Раніше американські видання Washington Post і Politico оприлюднили матеріали, які свідчать про стягування російських військ до кордону України. Про що йдеться у публікаціях ЗМІ - читайте в нашому матеріалі.