Влада вбачає у Кличку конкурента, це боротьба за електорат Порошенка: Якубін про обшуки у мера Києва

pnk.tv

В Офісі президента слідкують за кроками Кличка, бо він є конкурентом Зеленського, каже експерт

Обшуки у мера Києва Віталія Кличка пов'язані з тим, що влада вбачає в очільнику столиці свого конкурента. Оскільки електорат, який проголосував би на виборах за Кличка, – це та частина населення, яка підтримувала екс-президента Петра Порошенка.

Про це в ефірі ток-шоу "Великий день" на телеканалі "Перший Незалежний" заявив кандидат політичних наук Олексій Якубін.

"Кличко почав реанімувати проект "УДАР". У мене навіть німецькі журналісти питали, чи має Кличко шанс стати президентом. Я думаю, вони це відслідковують після його перемоги на виборах мера. Влада справді вважає, що Кличко, якщо електорально дивитися, займає частину виборця, який голосував за Порошенка. На відміну від Порошенка, якщо Порошенко пішов більш вправо, такий націоналістичний ухил, то Кличко – право-ліберальний. Зеленський хоче зайняти нішу Порошенка. Кличко в цій електоральній ніші теж для нього становить конкуренцію. Не здивований, що в Офісі президента слідкують, що Кличко робить і що він задумав", - сказав Якубін.

Якубін каже, що у Кличка та президента Володимира Зеленського є схожість - обидва прийшли з шоу-бізнесу. Однак мер Києва має вищі рейтинги у столиці, ніж нинішній глава держави.

"У Києві Кличко є більш популярним, ніж президент України, і це викликало у Офіса президента додаткові питання", - додав кандидат політичних наук.

Нагадаємо, у вівторок, 18 травня, до будинку міського голови Києва Віталія Кличка прийшли з обшуками правоохоронці.

Сам Кличко каже, що обшуки - не що інше, як тиск влади за його незручні заяви.