Влада накопичила величезний оберемок проколів, - Бодров про скандал з екс-"слугою народу" Юрченком

Олександр Юрченко Фото з відкритих джерел

Юрченко намагався залишитися невідомим і приховати інцидент, зазначив експерт

Влада накопичила чимало скандалів за участю своїх нардепів, як-от інцидент із народним депутатом, екс-"слугою народу" Олександром Юрченком, який трапився у Львові.

Про це в ефірі на телеканалі "Перший Незалежний" заявив політтехнолог Андрій Бодров.

Гість студії, коментуючи скандал за участю народного депутата України Олександра Юрченка, який раніше входив до провладної фракції "Слуга народу" (нагадаємо, стало відомо, що у Львові нардеп потрапив у ДТП, перебуваючи у стані наркотичного сп’яніння), констатував, що влада накопичила чимало таких скандалів.

"Вони, дійсно, накопичили вже такий величезний оберемок цих проколів! Влада настільки просякла відчуттям своєї непорушності, що вона контролює всі гілки влади, що дійсно можна вирішувати будь-які питання. Вони не знають або не пам'ятають, що живуть в епоху інформаційних технологій. Це все одно вилізе і випливе", - сказав Андрій Бодров.

Новини за темою: Їм потрібно звернутися до психіатра. Українці розповіли, що думають про "слуг народу", які закликають розстріляти опозицію

Експерт прогнозує, що реакції не буде взагалі або ж суд у цій справі буде затягуватися і тривати роками.

На його думку, найцікавіше у цій ситуації - це реакція самого нардепа Юрченка.

"Подивіться, як він вибіг, вибив телефон для того, щоб залишитися невідомим. Це була спроба приховати епізод. Вони бояться. Вони вже розуміють, що завтра все ж таки буде не так світлим, як вони думають, як вони хотіли б, точніше", - сказав гість студії.

Нагадаємо, народний депутат Олександр Юрченко 8 липня потрапив у ДТП у Львові. Депутат відразу хотів втекти, але не зміг, тому що дорога була заблокована машинами. Водій іномарки, яка зазнала пошкоджень, почав знімати винуватця аварії, а той кинувся з кулаками і вирвав телефон. Як повідомляє джерело, патрульні, які приїхали на виклик, запідозрили, що водій у стані наркотичного сп'яніння та повезли його на огляд. Результати тесту це підтвердили.

Раніше у Верховній Раді сталася сутичка між двома депутатами від партії "Слуга народу" Олександром Куніцьким та Миколою Тищенком.

Читайте також: "Віра, Надія, Зеленський: Як президент обдурив своїх виборців і загруз у купі скандалів".