Віктор Медведчук: Низький рівень добробуту українців і зовнішнє управління - ось така незалежність, на жаль, сьогодні

ОПЗЖ

День Незалежності повинен бути наповнений реальним змістом, щоб люди відчували гордість за свою країну і реально відчували ці досягнення

День Незалежності - дійсно велике свято, але він повинен бути наповнений реальним змістом, щоб люди відчували гордість за свою країну і реально відчували ці досягнення.

Про це сказав голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Віктор Медведчук в інтерв'ю "Центральному телебаченню".

Оцінюючи підсумки 30 років незалежності, він зазначив, що говорити про економічні досягнення, про підвищення рівня життя зараз взагалі не доводиться, тому що тут якраз не незалежність. Україна є найбіднішою країною в Європі, і цим все сказано.

"Крім деградації, яку ми бачимо за ці 30 років, фактично нічого немає. Країна перебуває повністю під зовнішнім управлінням. Ми "обігнали" навіть Молдову - за рівнем добробуту, за рівнем стану економіки, за рівнем пенсій і зарплат. Ось така незалежність, на жаль, сьогодні", - констатував Віктор Медведчук.