Віктор Медведчук: Ми ведемо боротьбу за збереження історичної пам'яті, за збереження тієї слави, яку здобули наші предки

Перший Незалежний

Ми ведемо боротьбу за збереження історичної пам'яті, за збереження тієї слави, яку здобули наші предки. Про це на "Першому Незалежному" з нагоди відзначення 76-ї річниці з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні заявив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук.

"Дійсно світле свято. Це свято наших ветеранів, це свято нашого народу, це свято слави тієї перемоги, яку 76 років тому здобули в боях, кровопролитних боях, здобули представники України, інших союзних республік. Це перемога радянського народу. І ми шануємо пам'ять героїв, ми шануємо пам'ять героїзму тих, хто трудився і кував перемогу в тилу.

Ми як "Опозиційна платформа - За життя", партія, яка вшановує героїзм Великої Вітчизняної війни, рік тому пообіцяли створити громадський рух "Український фронт захисту національної пам'яті", захисту історії, в тому числі і Великої Вітчизняної війни. І ми створили цей рух. Він сьогодні актуальний тим, що ми ведемо боротьбу за збереження історичної пам'яті, за збереження тієї слави, яку здобули наші предки і яку ми повинні шанувати не тільки в ці роки, а в століттях", - сказав Медведчук.

Нагадаємо, сьогодні, 9 травня, в Україні відзначається День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Віктор Медведчук та партія "Опозиційна платформа - За життя" привітали українців із 76-ю річницею Перемоги.