Відкриття ринку землі з 1 липня збагатить українців, - Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

За словами прем’єра, українці отримають право, а не обов'язок продавати свою землю

Саме запуск ринку землі на початку липня надасть українцям право, а не обов'язок продавати свою землю, що у перспективі збагатить Україну. Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв'ю "РБК-Україна".

"Надзвичайно складно прийнятий законопроект №2194, очікуємо прийняття законопроекту №2195, який надасть можливість електронних торгів землею. Ми дивимося на аналогію з впровадження ринку землі серед наших країн-сусідів. Протягом 5-10 років вартість землі може зрости від 2 до 5 разів", - сказав Шмигаль.

За словами прем’єра, українці отримають право, а не обов'язок продавати свою землю. А право дає можливість приймати рішення. Він вважає, що це капіталізує державу і землю громадян, які володіють нею.

"Зобов'язані відкрити ринок і вчитися жити в ньому… Це точно збагатить нашу державу, економіку і наших людей", - додав Шмигаль.

Новини за темою: До розроблення проектів законів про ринок землі українських науковців не залучали, - Загородній

Нагадаємо, раніше депутат Харківської міськради Денис Нев'ядомський заявив, що впровадження ринку землі - це нормально в цивілізованих країнах, де налагоджена справедлива система цього процесу. У випадку з українською землею є ризик того, що її куплять за копійки шахраї та негідники.