Вето Трампа на оборонний бюджет не загрожує фінансовій підтримці України, - Кулеба

Очільник МЗС України Дмитро Кулеба

МЗС України

Жодного стосунку вето Трампа до допомоги Україні не має, адже бюджет був заветований абсолютно з інших причин

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба наголосив, що вето президента США Дональда Трампа на оборонний бюджет не вплине на передбачений ним обсяг допомоги Україні. Про це він сказав у ефірі "Україна 24", передає "Укрінформ".

Кулеба підкреслив, що жодного стосунку вето Трампа до допомоги Україні не має, адже бюджет був заветований абсолютно з інших причин. 

"Я даю вам стовідсоткові гарантії, що після того, як вето буде подолане або ситуація буде вирішена якимось іншим чином, сума підтримки України залишиться. Більше того, я переконаний, що наступного року загальна підтримка Сполученими Штатами України не просто збережеться, а ще посилиться. І ми будемо над цим наполегливо працювати", - підкреслив голова МОЗ.

Міністр також підтвердив, що оборонний бюджет США передбачає військову підтримку Україні в розмірі 250 млн доларів.

"Але стверджувати, що Трамп наклав вето на закон, який включає підтримку України - це створює хибне враження в людей", - зазначив Кулеба.

Нагадаємо, раніше президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив про намір накласти вето на оборонний бюджет країни на 2021 рік. Політик заявив, що новий бюджет принесе виграш Китаю.