Верховна Рада запустила процедуру відкликання Разумкова з посади спікера парламенту

фото з відкритих джерел

Процедура розпочалася за поданням голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії

Верховна Рада України запустила процедуру відкликання Дмитра Разумкова з посади спікера парламенту. Процедура розпочалася за поданням голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії. Про це Разумков повідомив на своїй сторінці у Telegram.

"За поданням народного депутата Давида Арахамії запускається процедура відкликання голови Верховної Ради України з посади. Як і зазначав раніше, все відбуватиметься відповідно до закону і регламенту", - написав Разумков.

Новини за темою: Чужим тут не місце: Арахамія видалив Разумкова з чату "слуг народу"

Раніше глава Верховної Ради Дмитро Разумков спростував інформацію щодо своєї відставки у вівторок-середу. Він заявив, що його відкликання відбудеться згідно з регламентом ВР.

Нещодавно повідомлялося, що депутати Верховної Ради України розглянуть питання відставки голови ВР Дмитра Разумкова у четвер, 7 жовтня. 

Також у "Слузі народу" вважають конфлікт зі спікером Верховної Ради Дмитром Разумковим "внутрішньофракційним" і назвали основного кандидата йому на заміну. За словами народного депутата з фракції "Слуга народу" Євгенії Кравчук, "зараз основний кандидат – це Руслан Стефанчук".