Верховна Рада у вівторок проведе два засідання

Верховна Рада України ІХ скликання Офіс президента

Крім запланованого, ще й позачергове засідання за ініціативою президента

Верховна Рада у вівторок проведе, крім запланованого, ще й позачергове засідання за ініціативою президента Володимира Зеленського. Про це повідомив голова ВР Дмитро Разумков у Facebook.

"Завтра Верховна Рада, окрім запланованого пленарного засідання, збереться ще й на позачергове – за ініціативою президента України. Щойно підписав відповідне розпорядження. Початок – о 16.00", - написав Разумков.

Він зазначив, що до розгляду заплановано 7 законопроектів.

"Серед них - проект Закону України про критичну інфраструктуру (№5219), проект Закону про основи національного спротиву (№5557) та у зв‘язку з ухваленням цієї ініціативи - збільшення чисельності Збройних Сил України (№5558)", - додав голова ВР.

Також парламент планує розглянути законопроект про внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю (№3743) та низку інших проектів законів.

Нагадаємо, що раніше президент Володимир Зеленський подав на розгляд Верховної Ради законопроект про великий Державний герб України та визначив його як невідкладний.