Верховна Рада проведе позачергові засідання 29 червня і 1 липня, - Корнієнко

Олександр Корнієнко Facebook

На них планується ухвалити низку важливих, термінових законопроектів, зазначив нардеп

Наступного тижня Верховна Рада України працюватиме в посиленому режимі - окрім передбачених графіком парламенту пленарних засідань, збереться на два позачергових. Про це заявив перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"До кінця сесії залишилося два пленарних тижні, під час яких Верховна Рада працюватиме в посиленому режимі. У вівторок і четвер ми зберемося на позачергові засідання, де плануємо ухвалити низку важливих, термінових законопроектів", - сказав Корнієнкоі.

Він зазначив, що на позачерговому засіданні у вівторок депутати розглянуть пакет документів, присвячених оборонному сектору, - це так званий законопроект про національний спротив, суміжний із ним законопроект про збільшення чисельності Збройних сил України, а також законопроект про критичну інфраструктуру.

Також він розповів, що у другому читанні депутати планують ухвалити документ, який повертає "чорнобильські" пільги, скасовані попереднім скликанням парламенту в 2014 році.

У четвер у порядку денному позачергового засідання - законопроект про Велику реставрацію, який дасть змогу розширити президентську програму і фінансувати об'єкти, що перебувають у комунальній власності громад, зазначив Корнієнко.

Він також повідомив, що депутати мають намір розглянути ініціативу про реформу державної архітектурно-будівельної інспекції та пакет законопроектів, що стосуються олігархів.

"Це базовий закон про статус олігархів, який розпочне процес деолігархізації і допоможе Україні позбутися їхнього впливу на політику і медіапростір. Окрім того, це і так званий законопроект про наповнення бюджету. Він, зокрема, стосується податку на руду, змін в адмініструванні податків", - наголосив Корнієнко.

Нардеп зазначив, що паралельно з цим буде розглянуто ключові законопроекти для проведення судової реформи, яка відбудеться у повній відповідності до рекомендацій Венеціанської комісії.