Верховна Рада проголосувала за відставку Дмитра Разумкова

Дело.юа

Відставку Разумкова підтримали 284 народних депутати

Депутати Верховної Ради України проголосували за відставку голови ВР Дмитра Разумкова. Про це стало відомо під час засідання парламенту.

Відставку Разумкова підтримали 284 народних депутати. 

"За" проголосували 215 депутатів від партії "Слуга народу", 20 - від "Батьківщини", 19 - від "Партії "За майбутнє", 18 - від "Довіри", по 6 - від "Голосу" та позафракційних депутатів. 

Слід зазначити, що проти відставки Разумкова виступили 7 нардепів від "Слуги народу", 23 - від "Опозиційної платформи - За життя", 27 - від "Європейської солідарності", 1 - від "Батьківщини", по 8 - від "Голосу" та позафракційних. 

Нагадаємо, 5 жовтня депутати відсторонили голову Ради від ведення двох пленарних днів. "За" проголосували 240 нардепів: 200 голосів від "Слуги народу", 16 голосів від партії "За майбутнє", 18 голосів від "Довіри" і по три голоси від позафракційних і депутатів від партії "Голос".

Згодом Рада включила питання про відставку Разумкова до порядку денного на четвер, 7 жовтня. 

Як повідомлялося, у "Слузі народу" назвали основного кандидата на заміну Разумкову. За словами народного депутата з фракції "Слуга народу" Євгенії Кравчук, "зараз основний кандидат - це Руслан Стефанчук".