Верховна Рада голосуватиме щодо відставки Авакова 15 липня

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков

МВС України

Нагадаємо, сьогодні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков написав заяву про звільнення

Заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук заявила, що голосування у Верховній Раді щодо відставки Арсена Авакова, який написав заяву про звільнення, а також за кандидатуру на пост глави МВС України Дениса Монастирського пройде в четвер, 15 Липня. Про це повідомляє "РБК-Україна".

"Голосувати відставку Авакова і призначення Монастирського будуть в четвер", - повідомила Кравчук.

За її словами, фракція "Слуга народу" підтримала кандидатуру Монастирського на пост глави МВС.

Сам Монастирський в свою чергу повідомив, що в четвер, 15 липня, відбудеться голосування щодо відставки Авакова. Обирати нового главу МВС будуть в п'ятницю, 16 липня.

"Завтра профільний комітет розгляне заяву Авакова, післязавтра буде голосування по відставці, і, ймовірно, в п'ятницю буде ще одне засідання комітету, і відповідно розгляд подання на призначення міністра внутрішніх справ", - сказав він в ході брифінгу.

Нагадаємо, сьогодні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков написав заяву про звільнення з посади, яку займав з 27 лютого 2014 року. Радник глави МВС Зорян Шкіряк заявив про бажання піти у відставку разом з Аваковим.

Також зазначимо, що основним кандидатом на посаду міністра внутрішніх справ замість Арсена Авакова є голова комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський.