Верещук знову заявила про готовність стати міністром оборони

Ірина Верещук

censor.net.ua

Її кандидатуру на цей пост обговорювали у фракції монобільшості

Нардеп від "Слуги народу" і голова оборонного комітету Верховної Ради Ірина Верещук заявила про готовність стати міністром оборони. Також її кандидатуру на цей пост обговорювали у фракції. Про це вона повідомила в ефірі одного з телеканалів.

За словами Верещук, вона поки не спілкувалася з цього питання з президентом Володимиром Зеленським. Водночас сподівається, що нардепи підтримають її кандидатуру.

Як розповіла депутат, вона готова до викликів на посаді міністра оборони. "У мене є вища військова освіта, у мене чоловік військовий, я служила в армії, один із синів військовий... Я добре знаю, куди йду. Я чудово розумію, який ризик для мене особисто це становить - і репутаційний, і політичний, і щодо мого майбутнього, і психологічний. Але хтось повинен це робити", - сказала Верещук.

Нагадаємо, нещодавно голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що кадрові перестановки в Кабміні можуть стосуватися трьох-п'ятьох осіб. Передбачалося, що це питання обговорять на поточному тижні.

Новини за темою: На потреби армії бракує понад 7 мільярдів гривень, - Міноборони

У липні Ірина Верещук зізналася, що готова стати новим очільником Міністерства оборони, якщо таку посаду їй запропонують. Тоді вона розповіла, що таке рішення - прерогатива президента.