Василь Німченко: Історичний альманах пам'яті - данина поваги воїнам, які відстояли незалежність нашої країни

"Опозиційна платформа - За життя"

Українці ніколи не забудуть про подвиг воїнів, які захистили нашу землю від фашизму. Пам'ять про ту страшну війну втілилася не тільки в книгах і фільмах, пам'ять ‒ це ще й подяка нащадків і повага, які проявляються в турботі про благоустрій пам'ятних знаків і могил загиблих героїв. Зберігаючи пам'ятники, прибираючи їхні могили, ми висловлюємо свою вдячність і теж створюємо своєрідний історичний альманах пам'яті, в якому важливі всі наші захисники, в тому числі безіменні герої, поховані у братських могилах.

Саме тому в рамках організованого "Опозиційною платформою ‒ За життя" Всеукраїнського марафону "Толока пам'яті" представники Черкаської регіональної організації партії провели низку заходів із прибирання, реставрації та відновлення братських могил і меморіальних пам'ятників воїнам, загиблим під час Великої Вітчизняної війни, по всій території області. Про це повідомив голова черкаської обласної організації партії "Опозиційна платформа ‒ За життя", народний депутат України Василь Німченко.

"Опозиційна платформа - За життя"

"Ця акція покликана не тільки зберегти пам'ять про тих, хто захищав нашу землю від фашистського поневолення, а й віддати їм данину поваги. Представники нашої політичної сили, організовуючи "Толоку пам'яті" та залучаючи громадян до відновлення могил воїнів і пам'ятників, тим самим стверджують, що народ шанував і завжди шануватиме подвиг своїх предків. Ми ініціювали суботники по всій території області в таких населених пунктах, як Іркліїв, Сміла, Канів, Корсунь-Шевченківський, Межиріч, Золотоноша, Чигирин, Городище. Представники "Опозиційної платформи - За життя" разом із громадянами, що приєдналися до них, провели колосальну роботу з благоустрою братських могил, пам'ятників і меморіальних комплексів ‒ земляки віддали данину пам'яті відважним воїнам, які пожертвували життям заради миру і благополуччя Вітчизни", ‒ наголосив Василь Німченко. 

Парламентар запевнив, що "Опозиційна платформа – За життя" докладе максимум зусиль для того, щоб майбутні покоління знали, цінували і прославляли тих, хто переміг у Великій Вітчизняній війні та звільняв Україну.

"Ми у вічному боргу перед цілим поколінням наших співвітчизників, які пережили три Голодомори, перемогли і поклали на вівтар свободи України своє здоров'я і життя", ‒ підсумував голова черкаської обласної організації "Опозиційної платформи ‒ За життя" Василь Німченко.

"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя"