Вадим Рабінович: Закон про корінні народи - це знущання влади

Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект про корінні народи, який покликаний захищати від культурної асиміляції три народності – кримських татар, караїмів і кримчаків (їм дозволяється навчання рідною мовою за рахунок держави і свої ЗМІ). А ось росіяни та інші нацменшини в цей список не потрапили. 

Особливо цьому порадів народний депутат України, член фракції "Слуга народу" Олег Семінський, припустивши, що тепер росіяни будуть вражені в правах. 

Ситуацію навколо законопроекту про корінні народи прокоментував народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович. 

"Слуги" самі відповіли на всі питання: закон прийнятий тільки для того, щоб познущатися над тими, хто говорить російською мовою, закон позбавив їх елементарних прав. Таке просто неможливо, але влада сама це підтвердила – один ідіот заявив, що "нарешті всі, хто розмовляє російською мовою, позбавлені всяких громадянських прав...", і ми-партія "ОПЗЖ" – подає до суду на цього народного депутата", – повідомив політик. 

У будь-якому випадку, вважає співголова партії "ОПЗЖ", "люди, які були одурманені ще пару років тому, починають розуміти, яка партія може принести країні порятунок, мир і процвітання". 

"Вони вже прекрасно розуміють, що сьогодні альтернативи "ОПЗЖ" просто не існує. Я не знаю, наскільки ми ідеальні, але на сьогоднішній день ми - абсолютно кращі!"