Вадим Рабінович: У нас відбулася змістовна зустріч із Дмитром Козаком, я його поінформував про позицію ОПЗЖ щодо "Мінська"

Фото з відкритих джерел

Народний депутат, співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович зустрівся із заступником голови Адміністрації президента РФ Дмитром Козаком і довів до його відома позицію ОПЗЖ щодо Мінських угод. Про це український парламентар розповів в ефірі телканалу "Перший Незалежний".

За його словами, наразі він намагається донести позицію партії до всіх учасників "нормандського формату".

"Я намагаюся зараз донести позицію партії до всіх членів "нормандського формату". Я був у Франції два тижні тому, зустрічався і в Сенаті.., і в МЗС, що ще важливіше, і скрізь мені вдалося розповісти наше бачення, розповісти позицію партії, яка безальтернативно вважає, що "Мінськ", Мінські угоди, підтверджені ООН, - це основа всіх наших завтрашніх дій. Після цього я був у Росії, я зустрічався і з Козаком, і в Державній Думі. Насамперед із Козаком, тому що він є найактивнішим учасником Мінських угод, знає, що там відбувається, і відповідає за цей напрям. Я думаю, що у нас була змістовна бесіда, в якій я поінформував їх про те, що я був у Франції, про що була розмова, і, безумовно, довів позицію нашої партії та взагалі розповів, якщо чесно, все, як ми знаємо, бачимо і розуміємо", - висловився Рабінович.

Разом з тим він підкреслив, що партія "Опозиційна платформа - За життя" не підміняє собою державний орган.

"Ми говоримо як парламентська партія і, найголовніше, представники народу і виборців, які хочуть миру, яким ми обіцяли мир. І ми зобов'язані працювати, все зробити для досягнення миру", - заявив співголова партії "Опозиційна платформа - За життя".

Нагадаємо, народний депутат, співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович на запрошення Сенату Франції відвідав французький парламент