Вадим Рабінович: Сьогодні відбувається судилище над опозицією! Але ми знаємо, чим все це закінчується!

Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

У вівторок, 20 липня, Київський апеляційний суд розглядав апеляцію, яку подали адвокати народного депутата України, голови політради "Опозиційної платформи – За життя" Віктора Медведчука про скасування продовження домашнього арешту. Наступне засідання відбудеться 30 липня о 10:30.

Суддя у справі зазначив, що суд щойно отримав 13 томів матеріалів справи з Печерського райсуду, тому необхідно ознайомитися зі справою більш детально.

Однак в опозиції вважають, що справу Медведчука просто-напросто затягують з багатьох причин - починаючи з відсутності фактів вини опозиціонера і закінчуючи відволіканням уваги громадськості від глобальних проблем в Україні.

"Якби влада мала хоча б один аргумент, що підтверджує вину голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука, то прокурори від радості вже на столі танцювали б. Але всі бачать - у них нуль аргументів! Нам казали, що нададуть докази ... де вони? Їх немає!" - заявив народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович після засідання суду.

Політик нагадав, що за такою ж "схемою" – без доказів вини – влада закрила три опозиційні телеканали "112 Україна", NewsOne і ZIK, а також за дзвінком із СБУ вимкнула з ефіру створений журналістами "Перший Незалежний".

"Все, що сьогодні відбувається, - це судилище над опозицією! Влада не має фактів, а лише бажання посадити всіх незгодних у в'язницю... Але ми знаємо, чим усе це закінчується!" - зауважив Вадим Рабінович.

Разом з тим співголова партії "Опозиційна платформа - За життя", на відміну від колег, акцентував увагу на "досягненнях" "зеленої" влади.

"Мої колеги говорять про провали нашої влади, а я скажу про її "досягнення": їм вдалося продати землю України, їм вдалося при пенсії в 2000 грн зробити платіжки 3000 грн, їм вдалося передати під контроль західних країн практично всі серйозні вітчизняні підприємства, їм вдалося легалізувати гральний бізнес... Я думаю, що їм ще багато чого вдасться, якщо ми не візьмемо голову в руки" і нормально не проголосуємо  наступного разу", – резюмував Вадим Рабінович.