Вадим Рабінович: Мінські угоди - найважливіша умова для миру в Україні

Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Виконання Мінських угод - найважливіша умова для досягнення миру на Донбасі. Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

Політик наголосив, що важливість миру і виконання Мінських угод він напередодні обговорив з європейськими та російськими політиками.

Так, днями у Москві делегація українського парламенту на чолі з Вадимом Рабіновичем провела зустрічі із заступником голови Адміністрації президента Російської Федерації Дмитром Козаком і представниками Державної Думи, у ході яких співголова ОПЗЖ розповів про свій недавній візит до Франції та зустрічі з європейськими політиками.

"Я зараз намагаюся донести позицію партії "Опозиційна платформа - За життя" до всіх членів "нормандського формату". Два тижні тому я був у Франції, де у Сенаті, в МЗС і Єлисейському палаці провів низку зустрічей, на яких мені вдалося розповісти про бачення нашої партії, донести її позицію з питання миру. ОПЗЖ безальтернативно вважає, що Мінські угоди, затверджені ООН, – це основа для подальшого врегулювання конфлікту", - розповів Вадим Рабінович.

"Після Парижа вже у Москві відбулася зустріч із заступником голови Адміністрації президента РФ Дмитром Козаком і представниками Держдуми. Козак - найактивніший учасник Мінського процесу і знає, що там відбувається, відповідає за цей напрям роботи. На мою думку, це була змістовна бесіда, в ході якої я розповів російським політикам про поїздку до Франції, та довів до їх відома позицію нашої партії ОПЗЖ, розповів, як ми бачимо, як ми знаємо, як розуміємо ситуацію", – уточнив співголова партії ОПЗЖ.

Політик наголосив, що партія "Опозиційна платформа – За життя" не підміняє собою державні органи.

"Ми діємо як парламентська партія, як представники народу - від імені тих людей, які хочуть миру, яким його обіцяли. Ми зобов'язані працювати і робити все заради миру!" - наголосив Вадим Рабінович.