В Україну з робочим візитом приїде лідер німецьких "Зелених", заплановано поїздку на Донбас

Сегодня

Плануються зустрічі з керівництвом української держави і поїздка на схід до лінії розмежування

Наступного тижня Україну на чолі парламентської делегації відвідає співголова партії "Зелених" Німеччини Роберт Габек. Про це повідомив посол України в Німеччині Андрій Мельник, передає "Європейська правда".

"Співголова партії "Зелених" Німеччини Роберт Габек прийняв запрошення здійснити візит до України вже наступного тижня. Попереду - зустрічі з керівництвом української держави і поїздка на схід до лінії розмежування. Це - надважливий сигнал солідарності з українцями", - розповів Мельник у Twitter.

За його словами, німецька делегація, окрім Києва, відвідає також Маріуполь, "щоб на власні очі побачити й відчути біль і страждання, які принесла на українську землю російська агресія".

Нагадаємо, 17 травня в.о. прем’єр-міністра, міністр закордонних справ та європейської інтеграції Республіки Молдова Ауреліу Чокой та віцепрем’єр-міністр, міністр закордонних справ Грузії Давід Залкаліані відвідали Україну зі спільним робочим візитом на запрошення міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

Раніше з першим офіційним візитом Україну відвідав міністр економіки, фінансів і відновлення Франції Брюно ле Меру. У Києві були підписані кілька міжурядових угод.