В Україні змінилися положення про індивідуальні номерні знаки для автомобілів: Рішення Кабміну

Відтепер у таких номерах дозволені лише літери

Номерні знаки

Фото з відкритих джерел

Кабінет міністрів України вніс зміни до постанови щодо номерних знаків транспортних засобів, що виготовляються за індивідуальними замовленнями їх власників. Відтепер у таких номерах дозволені лише літери. Таке рішення затвердили на засіданні уряду у середу, 17 листопада.

Так, постановою виключається положення щодо відповідності номерних знаків транспортних засобів, які виготовляються за індивідуальними замовленнями їх власників, вимогам державних стандартів, та додаток, який установлює зразки таких номерних знаків.

Новини за темою: В Україні встановили єдину ціну на реєстрацію автомобілів та зберігання номерних знаків

Водночас постанова доповнена новим пунктом, згідно з яким зразки державних номерних знаків, що виготовляються за індивідуальними замовленнями їх власників, та вимоги до них установлюються Міністерством внутрішніх справ України.

Документом також уточнюються положення щодо кількості символів. Номери можуть містити від трьох до восьми символів для автомобілів та від трьох до шести символів для мотоциклів (раніше були дозволені цифри).

Нагадаємо, 24 вересня цього року набула чинності постанова уряду, згідно з якою зберігання номерних знаків коштуватиме 9 гривень на добу без урахування ПДВ.