В Україні створили Бюро економічної безпеки

Будівля Кабінету міністрів у Києві

Фото: Vasyl Mokan / Facebook

Бюро економічної безпеки отримає статус центрального органу виконавчої влади та займатиметься усіма злочинами у сфері економіки

В Україні невдовзі з’явиться Бюро економічної безпеки. Відповідну постанову сьогодні, 12 травня, затвердив Кабінет міністрів України. Про це повідомив депутат Верховної Ради України Денис Гончаренко у своєму телеграм-каналі.

"В Україні з’явиться Бюро економічної безпеки. Цей орган створюють для запобігання та протидії кримінальним правопорушення у сфері економіки та фінансів. Відповідну постанову сьогодні затвердив Кабмін", - написав Гончаренко.

Телеграм-канал О. Гончаренко

Як пояснив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Бюро економічної безпеки отримає статус центрального органу виконавчої влади та займатиметься усіма злочинами у сфері економіки.

"Створення Бюро економічної безпеки — це нова сторінка у відносинах держави та бізнесу. Такий крок — один із фінальних на шляху ліквідації податкової міліції. БЕБ покладе край силовому тиску на бізнес та стане новим аналітичним підходом до розслідувань у сфері фінансово-економічних злочинів", - сказав Шмигаль.

Нагадаємо, 28 січня Верховна Рада схвалила створення Бюро економічної безпеки, яке має замінити податкову міліцію. За відповідний законопроект проголосували 242 народні депутати.