В Україні з 19 до 31 липня вперше проведуть міжнародні тактичні навчання "Три мечі - 2021"

На Яворівському полігоні проходять військові навчання Фото з відкритих джерел

Україну на навчаннях представлятиме підрозділ 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ

В Україні на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Львівська обл.) в період з 19 до 31 липня 2021 року відбудуться міжнародні тактичні навчання "Три мечі-2021". Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Відзначається, що в навчаннях візьмуть участь понад 1200 військовослужбовців, 200 бойових машин із чотирьох країн-учасниць: Литовської Республіки, Республіки Польща, України та Сполучених Штатів Америки.

"Цей захід уперше буде проведено в Україні ... Ці навчання є продовженням партнерської програми міжнародного військового співробітництва між Литовською Республікою, Республікою Польща та Україною", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Україну на навчаннях "Три мечі" представлятиме підрозділ 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ.

Нагадаємо, 28 червня у Чорному морі розпочалися навчання Sea Breeze 2021. Цього року в навчаннях беруть участь найбільша кількість країн-учасниць за всю історію: понад 30 держав спрямували близько 5 000 військовослужбовців, 32 кораблі, 40 літальних апаратів, 18 загонів спеціального призначення та водолазних груп.