В Україні пропонують запровадити штрафи за перешкоджання аудиту доріг

КМДА

Відповідний законопроєкт вніс Кабмін

Кабінет міністрів України вніс до Верховної Ради законопроєкт №4551, яким передбачається введення штрафів за перешкоджання чи непроведення аудиту доріг. Про це свідчать дані на сайті парламенту.

У разі прийняття документа, незабезпечення здійснення аудиту та/або перевірки безпеки автомобільних доріг каратимуть штрафом у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 гривень).

Водночас у випадку пошкодження транспортних засобів, вантажів, доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна внаслідок відсутності аудиту, за це призначатимуть штраф у розмірі 150 мінімумів (2550 гривень).

Крім того, створення перешкод при аудиті та перевірці безпеки доріг призведе до штрафу від двох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів для громадян, а також попередження або штраф від трьох до п'яти таких мінімумів для посадових осіб.

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт про збільшення штрафів за порушення пожежної безпеки. За документ проголосували 324 нардепи.