В Україні хочуть провести велику антинаціоналістичну конференцію

Міжнародне співтовариство і лідери інших держав повинні дати оцінку бездіяльності правоохоронних органів в Україні, які дозволяють націонал-радикалам коїти безчинства на вулицях, нападати і бити членів партії "Опозиційна платформа — За життя" і представників ЗМІ, які їм не подобаються. Таку думку в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" висловив 7 травня адвокат Іван Ліберман.

Адвокат зазначив, що незаконні дії радикальних націоналістичних організацій покриваються керівництвом правоохоронних органів України, тому оцінку цим діям має дати міжнародна спільнота.

"Генеральний директор американсько-єврейського комітету Девід Харріс вже висловив свою позицію, і ми очікуємо його приїзд в Україну. Ми будемо спільно робити велику конференцію. Для того, щоб президенти різних країн світу, лідери держав дали оцінку правоохоронним органам України. Повинна бути оцінка, а вже потім - відповідна реакція", - сказав Ліберман.

Також він додав, що критика опозиції або окремих політиків — це "нормально і прийнятно", але вона повинна виражатися цивілізовано, а не в побитті неугодних.

"Якщо хтось хоче критикувати - нехай висловлює свою позицію офіційно: на папері, в постановах, в якихось рішеннях - цивілізовано. Неприпустимо просто виходити і знищувати майно, бити людей до напівсмерті. Я дійсно турбуюся за життя і здоров'я кожного журналіста, який сьогодні об'єктивно висвітлює правду, - це дійсно реальний ризик", - пояснив адвокат, порекомендувавши журналістам не втрачати пильність.

На закінчення Ліберман підкреслив, що, на його думку, голова політради партії "Опозиційна платформа — За життя" Віктор Медведчук — єдиний топ-політик, який здатний зупинити "кримінальне свавілля" в країні, і якби він був при владі, "то такого неподобства, розбрату, розгулу, незрозумілого розбою, і політичного, і фізичного, не було б".