В Офісі президента пройшло установче засідання робочої групи щодо загроз "Північного потоку-2"

"Північний потік-2" скоро запустять Фото з відкритих джерел

Учасники обговорили виклики, що постають перед Україною на нинішньому етапі

Сьогодні, 7 жовтня, в Офісі президента пройшло установче засідання робочої групи щодо російського газопроводу "Північний потік-2". Засідання провів керівник ОП Андрій Єрмак. Про це повідомляє прес-служба ОП.

Зазначається, що робоча група була утворена президентом України Володимиром Зеленським. Її завдання - напрацювати пропозиції щодо заходів із запобігання та мінімізації негативних наслідків для України від "Північного потоку-2" та інших газопроводів, що оминають Україну.

На сьогоднішньому засіданні учасники робочої групи обговорили виклики, що постають перед Україною на нинішньому етапі. Також обговорили алгоритм дій на найближчу перспективу.

Новини за темою: Президент Польщі заявив про загрози "Північного потоку - 2"

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський обговорив з Федеральним президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром питання російського газопроводу "Північний потік-2". Зеленський заявив про необхідність чіткого механізму, що гарантуватиме безпеку України.

До того прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що українська сторона наполягатиме на збереженні транзиту газу мінімум на 15 років після припинення чинного контракту з Росією.