В червоних зонах субсидії нараховуватимуть по-новому: деталі

Фото з відкритих джерел

Зокрема, такі нормативи збільшені на 50%

У червоній зоні адаптивного карантину нарахування субсидій здійснюється на збільшені соціальні нормативи. Зокрема, такі нормативи збільшені на 50%. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики.

Повідомляється, що на період карантину розрахунок житлових субсидій для червоної зони проводиться з урахуванням збільшених на 50% соціальних нормативів, в межах яких дається субсидія на холодну і гарячу воду, водовідведення, електроенергію та природний газ.

Відзначимо, стандартні соціальні нормативи виглядають наступним чином:

  • холодна вода - 2 кубометри на особу (при наявності гарячої води) і 3,6 кубометра (при відсутності гарячої води)
  • гаряча вода - 1,6 кубометра на одну людину на місяць
  • водовідведення - 3,6 кубометра на одну людину на місяць
  • газ - при наявності плити і гарячої води 3,3 кубометра на одну людину в місяць; при наявності плити і без гарячої води 5,4 кубометра; при наявності газової плити і газової колонки 10,5 кубометрів;
  • електроенергія - 70 кВт/год на місяць на сім'ю з однієї людини і додатково 30 кВт/год на місяць на кожного іншого члена сім'ї, але не більше 190 кВт/год на місяць і так далі.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Мінсоцполітики.

Новини за темою: Київ та 14 областей України відповідають помаранчевій зоні епідемічної небезпеки

Нагадаємо, 15 жовтня до червоної зони карантину перейшла Херсонська область. А 18 жовтня до неї долучилися ще чотири: Запорізька, Одеська, Донецька і Дніпропетровська. З 23 жовтня Сумська область перейшла до червоної зони карантину.

Варто зазначити, що в Черкаській ОДА прогнозують перехід регіону в червону зону з 25 жовтня. А Рівненська та Миколаївська області перейдуть в червону зону з 23 жовтня.