В афганській долині Панджшер, осередку опору "Талібану", знову спалахнули бої, - ЗМІ

Афганські поліцейські чергують біля місця нападу в Кабулі AFP

Повідомляється, що силам, які ведуть бій з групою бойовиків, вдалося відбити напад талібів

Сьогодні, 31 серпня, навколо долини Панджшер, яка продовжує чинити опір натиску "Талібану", поновилися бої. Про це, посилаючись на Фронт національного опору і представників руху "Талібан", повідомляє "УНН".

Командувач опозиціонерів, які боряться проти талібів, сказав, що силам, які ведуть бій з групою бойовиків, вдалося відбити напад талібів.

"У нас не було Інтернету досі. Сили опору знаходяться у Пулі Хісарі, і зіткнення тривають. У талібів сотні жертв", - сказав він.

Наразі перевірити заяви про жертви або оцінити масштаб бойових дій не вдалося.

Новини за темою: Таліби проголосили Афганістан вільною і суверенною державою

Командир талібів на лінії фронту Маулві Абдул Халік Фатех у відеозверненні спростував попередні повідомлення про бойові дії, заявивши, що вони сподіваються на рішення шляхом переговорів. Пізніше джерело в "Талібані" підтвердило відновлення бойових дій.

"Була джентльменська угода про те, що жодна зі сторін не буде атакувати, але вчора вони спробували атакувати і увійти в Панджшер з півдня і півночі. На щастя, Сили Фронту національного опору відбили атаки і підпалили кілька їх бронемашин. Сили талібів, що вийшли з Гульбахару, відступили до міста Чарикар", - сказав прессекретар Фронту національного опору Алі Назарі.

Раніше повідомлялося, що остання провінція Панджешер планує здатися "Талібану". Лідери опору в шукають варіанти врегулювання конфлікту. Повстанці заявили, що до такого рішення вони прийшли у зв'язку з браком ресурсів.