Уряд схвалив космічну програму України на 2021-2025 роки

Фото з відкритих джерел

Основним завданням програми є створення космічних систем спостереження Землі

Урядовий комітет схвалив проект Державної космічної програми України на 2021-2025 роки. Про це повідомляється на урядовому порталі.

Основним завданням програми є створення космічних систем спостереження Землі, впровадження космічних технологій на ринку послуг, створення ракетно-космічної техніки, фундаментальні та прикладні наукові дослідження у сфері космічної діяльності. 

"Виконання зазначеної програми дасть змогу, серед іншого, забезпечити розроблення новітніх приладів, технологій та засобів для входження у перспективні міжнародні проекти, зокрема дослідження Місяця, розширити співпрацю з Європейським космічним агентством з метою набуття членства України в цій організації тощо", - йдеться у повідомленні.

Після подання документу у Кабмін його буде винесено на розгляд Верховної Ради. 

Новини за темою: В Юпітер врізався невідомий космічний об'єкт

Нагадаємо, Cполучені Штати і Україна уклали Меморандум про взаєморозуміння у сфері безпеки космічних польотів і надання послуг та інформації з космічної ситуаційної обізнаності. Україна отримає дані щодо чисельного і якісного складу орбітальних угруповань діючих космічних апаратів космічних систем, зможе оцінити їх загальні функціональні можливості за основними просторовими і часовими характеристиками, визначити космічні об’єкти для спостереження вітчизняними засобами, зокрема радіолокаційними.