Новини » Політика Читать эту новость на русском

Уповноважену ВР з прав людини Денісову не пустили у в'язницю до Саакашвілі

Людмила Денісова Фото з відкритих джерел

За її словами, про причини відмови Міністерство юстиції Грузії пообіцяло повідомити в листі, який наразі готується

У вівторок, 16 листопада, уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомила, що у Грузії їй не дозволили відвідати ув'язненого екс-президента країни Міхеіла Саакашвілі, пише "УНН".

"Сьогодні мені відмовлено у відвіданні громадянина України, голови Виконавчого комітету Національної ради реформ при Президентові України Міхеіла Саакашвілі у пенітенціарній установі №18 у Глдані (Грузія)", - повідомила омбудсмен.

За її словами, про причини відмови Міністерство юстиції Грузії пообіцяло повідомити в листі, який наразі готується.

"Намагатимуся зустрітися з керівництвом та головним лікарем пенітенціарної установи №18 з метою обговорення умов утримання та лікування Міхеіла Саакашвілі", - додала Денісова.

Новини за темою: Стан Саакашвілі погіршується, консиліум лікарів не має до нього доступу, - Денісова

Нагадаємо, у середу, 10 листопада, міський суд Тбілісі анулював запобіжний захід у вигляді арешту щодо екс-президента Грузії, який перебуває в ув'язненні, Міхеіла Саакашвілі у справі про розгін мирного мітингу 7 листопада 2007 року. Дане рішення прийняла колегія суддів. 

Нещодавно повідомлялося, що у Грузії дев'ять депутатів парламенту від опозиційної партії "Єдиний національний рух", засновником якої є Міхеіл Саакашвілі, оголосили голодування з вимогою про переведення колишнього президента країни у багатопрофільну цивільну клініку. 

Екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі повідомив, що припинить голодування, як тільки його переведуть в цивільну лікарню.