Українські ВМС цьогоріч отримають перший турецький безпілотник Bayraktar

Про це повідомив командувач ВМС контрадмірал Олексій Неїжпапа

Bayraktar

Фото з відкритих джерел

Військово-морські сили України цього року отримають перший комплект безпілотного комплексу Bayraktar, який застосовуватиметься як у Чорному, так і Азовському морях. Про це повідомив командувач ВМС контрадмірал Олексій Неїжпапа, пише "Укрінформ".

"Військово-морські сили, як і інші види військ Збройних сил, як і весь цивілізований світ, переходять на безпілотні технології. Це крок вперед. І в цьому році у складі ВМС ми будемо мати перший комплект безпілотного комплексу Bayraktar, який буде застосовуватись як в Чорному, так і Азовському морях в інтересах як надводних сил, так і морської піхоти. В подальшому ми плануємо закупати в інтересах ВМС безпілотні протимінні системи, які дуже оптимальні і по ціні, і по ефективності застосування", - заявив Неїжпапа.

Він наголосив, що надалі приділятиметься більше уваги безпілотним можливостям Військово-морських сил ЗСУ.

Як повідомлялося, Bayraktar TB2 - турецький ударний оперативно-тактичний середньовисотний безпілотний літальний апарат з великою тривалістю польоту. Розробка і виробництво компанії "Байкар Макина".

Нагадаємо, раніше головнокомандувач збройними силами України Руслан Хомчак заявив, що Україна - лідер серед країн-претендентів у виконанні завдань для вступу до НАТО.