Україна перебуває на фінальній стадії ухвалення законопроектів із ключових реформ, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

За його словами, невдовзі очікується ухвалення закону про НАБУ

Сьогодні, 7 липня, президент України Володимир Зеленський на спільному з президентом Литви Гітанасом Науседою брифінгу заявив, що робота в українському парламенті щодо ухвалення законопроектів із ключових реформ перебуває на фінальній стадії. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Є декілька важливих реформ - судова реформа, реформа Вищої ради правосуддя (ВРП), СБУ... Ми йдемо дуже швидкими кроками. Ці законопроекти набирають в українському парламенті тисячі поправок. Так ось у таких законах, як земля, як ВРП, як банківський закон, СБУ - там 3-5 тисяч поправок. І ми сьогодні на фінальній стадії всіх цих реформ. Переважно всі ці тисячі правок за місяці ми вже пройшли", - сказав Зеленський.

За його словами, невдовзі очікується ухвалення закону про Національне антикорупційне бюро України (НАБУ).

"Закон про НАБУ перебуває в парламенті. Щойно парламент буде готовий за нього проголосувати - це буде, а гальмувань у цьому процесі я на сьогодні не бачу. Є формат цього законопроекту, в якому є баланс між домовленостями і з міжнародними партнерами, і, що дуже важливо, - з українським парламентом. І мені здається, що незабаром цей законопроект буде ухвалено", - сказав глава держави.

Він також зазначив, що Україна стала "першою країною у світі, де з'явився закон про деолігархізацію".

Нагадаємо, з 6 до 7 липня президент України Володимир Зеленський перебуватиме з робочим візитом у Литовській Республіці для участі у 4-й міжнародній конференції з питань реформ в Україні, яка відбудеться у Вільнюсі.