Україна запровадила санкції проти сімох співробітників ФСБ за отруєння Навального

Олексій Навальний epa/vostock-photo

Їх вважають безпосередньо причетними до інциденту

Україна запровадила санкції проти сімох співробітників Федеральної служби безпеки РФ через отруєння російського опозиціонера Олексія Навального. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов під час брифінгу.

За словами Данілова, особи, які потрапили під обмеження, були безпосередньо причетні до інциденту. "Сьогодні були введені санкції проти перших людей. Семеро посадових осіб, які були безпосередньо причетні. Співробітники ФСБ РФ, причетні до отруєння Навального. Вони потрапили під санкції", - висловився секретар РНБО.

Нагадаємо, в серпні 2020 року Олексій Навальний впав у кому після того, як знепритомнів під час перельоту з Томська до Москви. Він був госпіталізований в лікарню в Омську. Російські лікарі не виявили отрути в організмі політика й відкинули версію отруєння. Згодом німецькі лікарі встановили, що опозиціонер був отруєний речовиною типу "Новачок".

Новини за темою: Велика Британія запровадила санкції проти низки співробітників спецслужб РФ через отруєння Навального

Нещодавно Міністерство закордонних справ України заявило про підтримку санкцій США проти Росії через отруєння опозиціонера Олексія Навального. Обмеження передбачали заборону імпорту з РФ стрілецької зброї, боєприпасів до неї, а також експорту до Росії низки категорій товарів подвійного використання.