Україна вимагає не визнавати результати російського перепису населення в Криму

Фото з відкритих джерел

Відповідні дії РФ є спробою легітимізувати окупацію

Росія розпочала перепис населення в тимчасово окупованому Криму. Україна просить міжнародних партнерів не визнавати результати перепису. Про це йдеться в заяві МЗС України.

Зазначається, що Україна засуджує проведення перепису в Криму, адже відповідні дії спрямовані проти державного суверенітету й територіальної цілісності України, а також є спробою легітимізувати окупацію.

При цьому в дипвідомстві додали, що "референдум" у Криму 2014 року не має юридичної сили і не може бути підставою для проведення всеросійського перепису на півострові.

"Закликаємо міжнародне співтовариство засудити проведення Росією всеросійського перепису населення на тимчасово окупованій території України, не визнавати і не використовувати його результати", - йдеться в заяві.

Новини за темою: Збитки України від окупації Криму склали понад 100 млн доларів

Нагадаємо, не так давно міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що на території Криму та міста Севастополь незаконно перебувають близько 500 тисяч осіб. За його словами, Кабмін розмірковує над депортацією росіян після деокупації півострова.