Україна в ТКГ закликала Росію прискорити обмін полоненими

Фото з відкритих джерел

Москву закликають підготувати до наступного засідання списки полонених

Україна в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу закликала російську делегацію прискорити процес підготовки до обміну полоненими. Про це повідомила прес-служба української делегації в Telegram.

"Україна та ОБСЄ закликали Російську Федерацію до прискорення процесу підготовки до наступного етапу взаємного звільнення утримуваних у зв’язку з конфліктом осіб", - ідеться в повідомленні.

При цьому Україна й новопризначений модератор гуманітарної підгрупи Шарлотта Реландер закликали Москву підготувати до наступного засідання актуальні списки полонених для прискорення процесу обміну.

Нагадаємо, в травні уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила, що в списку України на обмін із тимчасово окупованими територіями перебувають 285 українців. За її словами, незаконні збройні формування подали у своїх списках 90 осіб, із них Україна підтвердила 15.

Новини за темою: Учасника НЗФ судитимуть за катування полонених у підпільній в'язниці "Ізоляція"

Нещодавно голова української делегації у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук закликав відкрити КПВВ на період шкільних канікул і відпусток. Тоді ж він закликав звільнити чотирьох тяжкохворих громадян України, яких утримують незаконні збройні формування.