Україна та США започаткували стратегічний діалог у сфері енергетики та клімату

Відповідну спільну заяву підписали міністри енергетики України та США

Twitter / Володимир Зеленський

Україна та Сполучені Штати Америки сьогодні, 31 серпня, домовилися про започаткування стратегічного діалогу у сфері енергетики та клімату. Відповідну спільну заяву підписали міністри енергетики України та США. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у Twitter

"Між Україною та США започатковано стратегічний діалог у сфері енергетики й клімату. Відповідну спільну заяву підписали міністр енергетики України Герман Галущенко та міністерка енергетики США Дженніфер Гренголм", - йдеться у повідомленні. 

Про створення Україною та США платформи стратегічного діалогу (SECD), що охоплюватиме питання енергобезпеки та декарбонізації, стало відомо після зустрічі Галущенка з Гренголм у Києві минулого тижня.

За словами Галущенка, стратегічний діалог у сфері енергетики та клімату є інструментом для енергетичного співробітництва між Україною та США.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський прибув з офіційним візитом до США. Представники України та США підпишуть низку документів. Програма візиту розрахована на декілька днів і охопить низку міст на східному та західному узбережжях США.