Україна стане членом НАТО, коли відповідатиме критеріям, - Квін

Сполучені Штати прагнуть того, щоб двері НАТО залишалися відкритими для всіх претендентів

Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін Фото з відкритих джерел

Україна обов'язково стане членом Північноатлантичного альянсу, коли відповідатиме критеріям членства в НАТО. Про це заявила тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін у зверненні до учасників першої молодіжної зустрічі Київського Безпекового Форуму "Захід-Схід, Північ-Південь", передає "Інтерфакс-Україна".

"Сполучені Штати прагнуть того, щоб двері НАТО залишалися відкритими для всіх претендентів, коли вони зможуть виконати зобов'язання і вимоги щодо членства", - сказала Квін.

Вона наголосила, що Сполучені Штати дотримуються декларації Бухарестського саміту 2008 року про те, що Україна буде членом НАТО.

"Важливо пам'ятати, що набуття членства в НАТО не є ознакою військової сили, а є відображенням сильного демократичного суспільства, яке вірить у такі принципи, як рівне правосуддя для всіх, повага до прав людини, прозорість роботи уряду та вільні вибори", - зазначила тимчасова повірена.

Новини за темою: У НАТО назвали реформи, яких чекають від України

Нагадаємо, нещодавно президент Володимир Зеленський заявив, що НАТО буде слабшим без України, ніж за участі нашої держави. Президент вважає, що тепер Альянс має зробити вибір.