Україна сподівається на більш активний підхід ООН до протидії агресії РФ, - МЗС

МЗС України

Фото з відкритих джерел

Зокрема, Україна сподівається на приєднання ООН до Кримської платформи

Україна розраховує на більш активний підхід керівництва Організації Об'єднаних Націй до протидії агресії Росії. Зокрема, шляхом приєднання до Кримської платформи. Про це йдеться в заяві МЗС України з нагоди 76-ї річниці заснування ООН.

Зазначається, що як одна держав-засновників ООН Україна підтверджує прихильність принципам сучасного світоустрою, закладеним у положеннях Статуту ООН. А також готовність вносити свій внесок у миротворчі операції.

У МЗС нагадали, що в серпні Україна спільно з 46 державами та міжнародними та регіональними організаціями створила Кримську платформу для деокупації півострова.

"Розраховуємо на більш активний і конструктивний підхід з боку керівництва ООН до питань протидії триваючій військовій агресії РФ проти України", - йдеться в документі.

Також, враховуючи роль ООН у питаннях деокупації Криму, зокрема в контексті прийнятих Генеральною Асамблеєю ООН резолюцій про територіальну цілісність України, проблеми мілітаризації та щодо захисту прав людини в Криму, Україна сподівається на приєднання ООН до Кримської платформи.

Новини за темою: Кримське питання демонструє, що ООН потебує змін, - Кулеба

Раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Організація об’єднаних націй ігнорує питання російської окупації Криму.