Україна просить США включити в оборонний бюджет санкції проти "Північного потоку-2"

Денис Шмигаль

Фото з відкритих джерел

Україна звернулася до США з таким проханням через енергетичну кризу в Європі і загрози Україні з боку РФ

Україна просить Сенат США про включення санкцій проти російського газопроводу "Північний потік-2" у закон про оборонний бюджет в 2022 році. Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Україна звернулася до США з таким проханням через енергетичну кризу в Європі та загрози Україні з боку РФ.

"Оскільки Росія породжує енергетичну кризу в Європі і продовжує загрожувати Україні, ми просимо Сенат США відреагувати, включивши санкції проти "Північного потоку 2" в NDAA Сенату США. Україна закликає вас не захищати геополітичний проект, який зробить Україну більш вразливою для російської агресії", - написав Денис Шмигаль.

Новини за темою: Міненерго: Україну включать у процес сертифікації "Північного потоку - 2"

Нагадаємо, напередодні в німецькому уряді заявили, що запуск "Північного потоку - 2" може відбутися навесні 2022 року. На терміни запуску російського газопроводу може вплинути рішення німецького регулятора про призупинення процесу сертифікації.

Нещодавно федеральне мережеве агентство Німеччини тимчасово зупинило процес сертифікації компанії Nord Stream 2 AG як оператора російського газопроводу "Північний потік - 2". Причиною стало те, що оператор Nord Stream 2 повинен мати відповідну законам ФРН організаційну форму.