Україна посилила систему протиповітряної оборони на північному напрямку

Для України наявність потужної системи ППО - стратегічно важливе питання Defense Express

Жителів Чернігівської області просять не перешкоджати та не викривати маршрути передислокації військ

Україна в рамках проведення стратегічного командно-штабного навчання "Об’єднані зусилля-2021" посилила систему протиповітряної оборони на північному напрямку. Про це повідомляє прес-служба Повітряного командування "Центр".

"Підрозділи радіотехнічних та зенітних ракетних військ повітряного командування "Центр" здійснили висування на визначені позиції, що дає змогу суттєво посилити систему радіолокаційної розвідки та зенітного ракетного прикриття", - йдеться в повідомленні.

Жителів населених пунктів Чернігівської області просять не перешкоджати та не викривати маршрути передислокації військ.

"Всі заходи проводяться в рамках навчань", - наголосили у прес-службі.

Новини за темою: Під Маріуполем відбулися навчання ППО

Раніше повідомлялося, що міністр закордонних справ Дмитро Кулеба обговорить із держсекретарем США Ентоні Блінкеном пакет американської військової допомоги. За словами міністра, Україна запросить системи протиповітряної оборони та антиснайперські технології.

Нагадаємо, у Конгресі США пропонують відправити Україні компоненти системи протиракетної оборони "Залізний купол". Там включили поправку в законопроект про оборонний бюджет США на 2022 фінансовий рік, згідно з якою Україні передадуть або продадуть нові системи протиповітряної і протиракетної оборони.