Україна і Туреччина обговорюють об'єднання зусиль у Чорноморському регіоні, - Кулеба

Дмитро Кулеба

Фото з відкритих джерел

Міністр зазначив, що, поки Україна не є членом ЄС і НАТО, вона почала політику створення малих альянсів

Міністр закордоних справ України Дмитро Кулеба на спільному з міністром закордонних справ Туреччини Мевлютом Чавушоглу брифінгу заявив про тісну співпрацю України та Туреччини у питанні безпеки. Про це повідомляє "РБК-Україна".

За словами Дмитра Кулеби, українська сторона готова на двосторонньому рівні з Туреччиною робити подальші кроки у зміцненні партнерства в питанні чорноморської безпеки. Міністр зазначив, що, поки Україна не є членом ЄС і НАТО, вона почала політику створення малих альянсів.

Новини за темою: Зеленський у США зустрівся з генсеком НАТО: Обговорили збільшення присутності флоту країн Альянсу в Чорному морі

"Є стратегічна ініціатива президента України про те, що країни НАТО, плюс Україна, Туреччина і навіть Молдова можуть об'єднати свої зусилля в питанні Чорноморського регіону. І ця ініціатива проговорюється зараз в різних столицях, в тому числі з НАТО", - заявив Кулеба.

Голова МЗС підкреслив, що це була тема обговорень двох міністрів.

Нагадаємо, 5 жовтня міністр закордонних справ України виступив на Варшавському форумі з безпеки. Він зазначив, що Україна і країни НАТО можуть відновити баланс безпеки в Чорноморському регіоні, який порушила російська окупація і мілітаризація Криму.