Україна і США завершують роботу над оновленою спільною хартією стратегічного партнерства, - Кулеба

Фото з відкритих джерел

Глава МЗС повідомив, що дата засідання Комісії Україна-США у Вашингтоні вже визначена і незабаром буде анонсована

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на онлайн-брифінгу в середу повідомив, що дата засідання Комісії Україна-США у Вашингтоні вже визначена. За його словами, сторони завершують роботу над оновленою хартією стратегічного партнерства. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Дата визначена, ми незабаром її анонсуємо разом зі Сполученими Штатами. Засідання відбудеться у Вашингтоні, і, відповідно, це буде мій візит до Ентоні Блінкена", - сказав Кулеба.

Новини за темою: Україна підготувала заходи у разі припинення транзиту газу з РФ, - Кулеба

Глава МЗС підкреслив, що це буде дуже серйозний, складний візит, і в місці з ним в США полетять представники різних міністерств, відомств.

"Ми націлені саме на максимальний результат, тісно працюємо з американськими колегами, завершуємо розробку спільної оновленої хартії стратегічного партнерства, яку нам доручили прийняти президенти Байден і Зеленський саме на цьому засіданні", - додав він.

Також міністр закордонних справ України на онлайн-брифінгу в середу повідомив, що у Польщі запрацює ще одне генконсульство України - до кінця року планують відкрити Генеральне консульство в місті Вроцлав.