Україна і США підписали оборонну угоду про співпрацю держав

Фото з відкритих джерел

США пообіцяли Україні новий пакет військової допомоги на суму 60 млн доларів

Україна і Сполучені Штати підписали угоду про співпрацю. США пообіцяли Україні новий пакет військової допомоги. Про це в телеграм-каналі повідомляє NEWSONE TV.

Крім цього, США пообіцяли Україні новий пакет військової допомоги на суму 60 млн доларів, який включає поставки ракетних комплексів Javelin.

NEWSONE TV

"Для нас дуже важлива підтримка з боку США територіальної цілісності України, членство в НАТО і спільна протидія агресії РФ", - написав президент Володимир Зеленський у Твіттері.

Новини за темою: Зеленський обговорив з керівництвом NASA спільні проекти з Україною

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський прибув з офіційним візитом до США. У Вашингтоні запланована зустріч Зеленського з президентом США Джо Байденом. Очікується, що вона відбудеться у форматі віч-на-віч в розширеному складі делегації. Також заплановані зустрічі з американськими високопосадовцями. Як планується, представники України та США підпишуть низку документів. 

Під час візиту до Вашингтона президент України Володимир Зеленський, зокрема, обговорив з міністром енергетики США Дженніфер Гренголм загрози реалізації проекту газопроводу "Північний потік-2" для безпеки української держави та енергетичної безпеки в Європі.

Також повідомлялось, що український державний "Енергоатом" підписав меморандум з американською енергетичною компанією Westinghouse electric про спільне будівництво нового енергоблоку Хмельницької атомної електростанції. 

Володимир Зеленський також повідомив, що український міністр енергетики Герман Галущенко та його американська колега Дженніфер Гренголм підписали заяву про "започаткування стратегічного діалогу у сфері енергетики та клімату" між Україною та США.