Україна і США готуються відновити роботу Комісії стратегічного партнерства

Фото з відкритих джерел

Сторони вже обговорюють ключові пункти нової хартії

Україна і США готуються відновити роботу Комісії стратегічного партнерства. Сторони вже обговорюють ключові пункти нової хартії. Про це повідомляє прес-центр Міністерства закордонних справ України.

Повідомляється, що заступник міністра закордонних справ Дмитро Сеник провів зустріч із заступником помічника держсекретаря США з питань Центральної та Східної Європи в бюро з питань Європи та Євразії Робін Данніган.

Зазначається, що дипломати обговорили реалізацію домовленостей, досягнутих під час візиту президента України Володимира Зеленського до США на початку вересня, зокрема у сферах оборони, кібербезпеки, енергетики, торгівлі та інвестицій.

Новини за темою: Велика Британія оголосила про створення фонду "Партнерство за сильну Україну"

Крім того, сторони приділили увагу підготовці спільного засідання Комісії стратегічного партнерства під головуванням міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби та державного секретаря Ентоні Блінкена.

"Заступник міністра і заступник помічника держсекретаря обмінялися думками про ключові елементи нової Хартії стратегічного партнерства, прийняття якої планується в ході спільного засідання комісії", - йдеться в повідомленні.

Раніше Україна і Сполучені Штати підписали угоду про співпрацю. США пообіцяли надати Україні новий пакет військової допомоги.