Україна і Данія обговорили можливість будівництва кораблів для українського флоту, - ВМС

Корабель ВМС України Фото з відкритих джерел

Окремо сторони розглянули основні пріоритети розвитку, які передбачають зовнішню підтримку

Командувач Військово-Морських сил Збройних сил України Олексій Неїжпапа на зустрічі в Одесі з аташе з питань оборони при посольстві Данії в Україні Феліксом Еббестадом обговорили питання військового співробітництва, насамперед можливість будівництва кораблів за підтримки Данії. Про це повідомляє прес-центр ВМС ЗСУ.

Окремо сторони розглянули основні пріоритети розвитку, які передбачають зовнішню підтримку та можливість передачі українським екіпажам обладнання та екіпіровки, призначених для виконання завдань із боротьби за живучість кораблів у рамках матеріально-технічної допомоги.

Новини за темою: У Чорне море вирушив корабель ВМС США

Командувач ВМС ЗСУ розповів про сучасні морські загрози, основні досягнення в реформуванні та розвитку національного флоту з урахуванням стандартів Північноатлантичного альянсу.

Фелікс Еббестад зазначив, що Данія з розумінням ставиться до викликів та загроз Україні та готова до розвитку відносин із метою допомоги нашій країні для підтримки безпеки не лише в Азово-Чорноморському регіоні, а й у світі загалом.

Нагадаємо, нещодавно сайт Військово-морських сил України піддався кібератаці з боку російських хакерів. Зазначається, що атака стала причиною несправності в роботі сайту.