Україна і Болгарія обговорили посилення безпеки в регіоні Чорного моря

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква Фото з відкритих джерел

Ігор Жовква та Дімітар Ікономов наголосили на необхідності посилення регіональної взаємодії на рівні країн-партнерів

Заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква обговорив з секретарем президента Болгарії Дімітаром Ікономовим ситуацію на сході України та в регіоні Чорного моря. Про це повідомляє прес-служба ОП. 

Зокрема, Дімітар Ікономов заявив про підтримку Болгарією суверенітету й територіальної цілісності України та наголосив на незмінності цієї позиції. Крім того, сторони обговорили нарощення російських військ біля українського кордону, в окупованому Криму і на Донбасу.

Новини за темою: Не плануємо нікого поглинати: Кремль відреагував на заяву ЄС щодо Донбасу

"Ігор Жовква та Дімітар Ікономов обговорили безпекову ситуацію в регіоні Чорного моря та констатували необхідність посилення регіональної взаємодії на рівні країн-партнерів", - додали у прес-службі ОП. 

Також сторони під час розмови приділили увагу практичній взаємодії України і Болгарії, а в подальшому - поглибленню відносин з ЄС і НАТО.

Нагадаємо, нещодавно Україна, Грузія і Молдова створили "Асоційоване тріо" з метою посилення співпраці між трьома державами на шляху до членства в ЄС. Документ має на меті посилити співпрацю трьох країн у питанні європейської інтеграції.