Україна доставила останню партію гуманітарної допомоги Литві

Сайт Президента України

Про це повідомила прес-служба МЗС України

Україна доставила Литві, яка зводить паркан на кордоні з Білоруссю через міграційний тиск Мінська, третю і останню частину гуманітарної допомоги для потреб безпеки Балтійської держави. Про це повідомило МЗС України у Twitter.

"Україна успішно доставила Литві останню частину гуманітарної допомоги, надану відповідно до Указу президента Зеленського. Ми завжди готові допомогти нашим стратегічним партнерам", - йдеться в повідомленні Міністерства.

Першу частину вантажу вагою понад 38 тонн, у тому числі партію колючого дроту, було доставлено і передано литовській стороні 14 серпня цього року.

Другу частину допомоги Україна направила Литві 1 вересня.

Новини за темою: Литва депортує одного з нелегалів, прибулих з Білорусі, через загрозу для держбезпеки

Нагадаємо, Литва почала зведення загородження на кордоні з Білоруссю, щоб стримати потік нелегальних мігрантів. Влада країни визнала це проектом особливої державної ваги

Також глава МЗС Литви заявив, що країна представила зовнішньополітичному відомству Євросоюзу список білоруських компаній і фізичних осіб для введення санкцій через сприяння нелегальній міграції. Міністр зазначив, що восени передбачається почати дискусію про санкції для тих, хто відповідальний за нелегальну міграцію з Білорусі.