Україна доєднається до європейської програми наукових досліджень та інновацій

Слово і Діло

Участь передбачатиме співробітництво в усіх наукових сферах

Кабінет міністрів України схвалив проект розпорядження президента, який надасть можливість укласти угоду з Європейським Союзом щодо участі в програмі "Горизонт Європа". Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram.

Зазначається, що участь у програмі досліджень та інновацій передбачатиме співробітництво в усіх наукових сферах. Це має надати додаткові фінансові можливості для українських наукових установ та обмін досвідом для вчених.

Крім того, планується укласти угоду щодо участі України в програмі "Євроатом", яка стосується досліджень та навчання у сфері атомної енергетики.

Нагадаємо, не так давно президент Володимир Зеленський схвалив продовження дії угоди між урядами України та США про співробітництво у сфері науки та технологій. Документ має на меті зміцнення науково-технічних можливостей двох країн.

Новини за темою: Турецька компанія Baykar інвестує у створення в Україні наукового центру та виробництва БПЛА

Раніше повідомлялося, що науковці розрахували пік четвертої хвилі COVID-19 в Україні. Очікується, що четверта хвиля коронавірусу, викликана штамом "Дельта", може бути коротшою за попередні.