Новини » Політика Читать эту новость на русском

Україна буде отримувати від Pfizer по 25 млн доз вакцин щорічно: Контракт продовжено на два роки

Вакцина буде використовуватися для додаткових щеплень при відповідних рекомендаціях Національної технічної групи експертів з питань імунізації

Фото з відкритих джерел

Україна продовжила контракт із фармацевтичною компанією Pfizer на постачання вакцини від коронавірусу. Щорічно буде поставлятися по 25 млн доз. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, передає "РБК-Україна".

"Міністерство охорони здоров'я продовжило контракт з компанією Pfizer на поставку вакцини від COVID-19 на 2022-2023 роки з чіткими термінами поставок вакцин. Протягом цього часу Україна буде отримувати по 25 млн доз вакцин щорічно", - зазначив міністр.

Новини за темою: Pfizer та BioNTech заявили про 100% ефективність їхньої COVID-вакцини для підлітків

За його словами, вакцина буде використовуватися для додаткових щеплень при відповідних рекомендаціях Національної технічної групи експертів з питань імунізації.

"Кожен заслуговує на можливість бути захищеним від COVID-19, використовуйте своє право бути здоровим. Зробіть щеплення якомога швидше", - додав Ляшко.

Нагадаємо, міністерство охорони здоров'я Канади схвалило COVID-вакцину Pfizer для дітей, щоб захистити їх від коронавірусу. Щеплення цією вакциною робитимуть дітям від 5 до 11 років.